Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Výrobky z plexiskla k prezentačním účelům i jako dárek

Hledáte firmu, která se zabývá kvalitní výrobou reklamních produktů z plexiskla? Firma MarkSimon Vám nejen výrobky z plexiskla vyrobí, ale pomůže také navrhnout takový design, aby plně odpovídal Vaším potřebám.

Výrobky z plexiskla a jejich použití

Výrobky z plexiskla nachází uplatnění v nejrůznějších oblastech. Používají se v reklamním průmyslu, strojírenství, stavebnictví i v kancelářských prostorách. MarkSimon si hravě poradí se zakázkami, které kladou důraz na požadavky každodenních potřeb i unikátních desénových doplňků. K přání klientů společnost MarkSimon přistupuje individuálně. K vyhotovení výrobků z plexiskla používají pracovníci společnosti MarkSimon moderní postupy. S pomocí postupů CNC obrábění plastů lze plexisklo řezat, ohýbat i jej tvarovat. Nejoblíbenějším typem výrobků z plexiskla mezi klienty jsou celoplexisklové krabičky, které se nazývají Sobranie. Tyto krabičky se používají k různým prezentačním účelům. Krabička Sobranie je vyrobená celá z plexiskla. Její spodní část je tvořena plexisklem a polepem z kůže. Horní část je lepena z čirého plexi. Jak tato krabička v reálu vypadá si můžete prohlédnout zde www.marksimon.cz

Výhody laserového řezání plexiskla

Laserové řezání přináší výrobcům reklamních produktů z plexiskla nezaměnitelné výhody. CNC obrábění plastů umožňuje provést čistý a přesný řez. Zakázkové CNC obrábění je ideální pro velkosériovou výrobu. K nejčastěji používaným materiálům pro frézování plastu se používají polykarbonáty, plexiskla, kompozitní desky a technické plasty. Metody CNC obrábění plastů a laserové řezání plastů jsou zárukou pro dokonalé výsledky také při výrobě plexi stojánků. Řezání plastů laserem umožňuje obrábění bez přímého kontaktu a bez upínání materiálu. Tento vyspělý procese tak zabraňuje deformaci a porušení výrobku. Pouze s touto technologií lze docílit hladkého, lesklého a čistého řezu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

31. 05. 2018