Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Vyberte si romantický víkend pro dva

Blíží se výročí seznámení s Vaší partnerkou a rádi byste tento pro Vás významný den oslavili prodlouženým romantickým víkendem pro dva? K oblíbeným destinacím pro prodloužené víkendy v České republice patří zejména jižní Čechy. Odpočinout od každodenních starostí si můžete v malebném jihočeském městě Jindřichův Hradec. Ubytovat se můžete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Zlatá Husa a zavzpomínat tak na časy, kdy jste si s Vaším nynějším partnerem vyměňovali zamilované pohledy a svůdné úsměvy.

Romantický víkend pro dva v hotelu Zlatá Husa obsahuje pobyt na dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji, láhev jakostního vína i například romantickou večeři v podobě tříchodového menu ze speciálního jídelního lístku. Odpočinout si od každodenních starostí můžete během čokoládové masáže. Během prodlouženého víkendu byste si určitě neměli nechat ujít ani toulky po jihočeských památkách a přírodních skvostech. Vaši pozornost si bezpochyby zaslouží hrad a zámek v Jindřichově Hradci, projížďka historickým vlakem po úzkochodné železnici i přírodní rezervace v jihovýchodně vzdálené České Kanadě.

Prostřednictvím Firmy na zážitky můžete vybírat také z pestré nabídky wellness pobytů pro dva. Navštivte naše webové stránky a zvolte si některý ze zážitků v portfoliu www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/.

Wellness pobyty pro dva jsou velmi oblíbené a poskytují možnost zregenerovat síly a prožít hezké společné chvíle například při lázeňském pobytu s pivní kúrou pro dva, relaxaci v římských lázních pro dva či během romantického pobytu na zámku Mcely. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 05. 2017