Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Vířivka

Školnímu roku odzvonilo a děti se mohou konečně zvesela radovat z letních prázdnin. Léto je pro mnohé z nás znamením letních dovolených a zaslouženého odpočinku. Děti se těší na prázdniny u babiček a na společné chvíle strávené s kamarády na táborech či soustředění. Léto je zkrátka obdobím, o které se jen málokdo nechá připravit. S vířivkami od společnosti Albixonmůže být letošní léto ještě o něco podařenější, než jste si doposud naplánovali. Vířivky od Albixon jsou ideálním zařízením, jak k relaxaci po namáhavém dnu v zaměstnání, tak k masážím.

Masážní schopnosti ve vířivkách zajišťují vodní trysky na bodové, rotační a rotační doplněné osvětlením. O tom, o jaký typ trysky se jedná, rozhoduje jejich rozlišení podle velikosti a průtoku vody. Vzduchové trysky zajišťují tak zvanou perličkovou koupel. Masáž ve vířivky zajišťují výkonná vzduchová a vodní čerpadla. V nabídkovém katalogu společnosti Albixon najdete hned tři druhy vířivek. K relaxaci po náročném pracovním dnu je určena především vířivka značky Jacuzzi.

Tento typ vířivky Vás okouzlí zejména svým elegantním vzhledem a schopností jedinečně zregenerovat tělo, takže si po odpočinku připadáte jako znovustvoření. Jedinečné romantické chvíle s Vaší drahou polovičkou prožijete ve vířivce Brilix. Schází-li Vám doma dostatek místa pro zabudování vířivé vany, můžete si objednat mobilní nafukovací vanu. Společnost Albixon Vás nabízí nejen bohatý výběr druhů vířivých van, ale také barev a velikostí. Rovněž u Albixon najdete rozmanitou nabídku venkovních bazénů. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 06. 2014