Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Vánoční dárek pro maminku

Přemýšlíte již nyní na konci září nad tím, čím letos potěšíte Vaši maminku pod vánočním stromečkem? S Firmou na zážitky budete mít výběr dárku zjednodušen. Díky bohaté nabídce nejrůznějších poukazů na vánoční dárky budete letos navíc originální. Vánoční dárky pro maminku můžete vybírat z bohaté nabídky zážitkových pobytů, gurmánských zážitků i zážitků ve vzduchu. 

Hlídá-li Vaše maminka velmi často své vnoučata, jistě uvítá chvíli odpočinku například ve tříhvězdičkovém penzionu Sluníčko. Tento penzion se umístil třikrát mezi desítkou nejlepší penzionů v prestižní anketě Penzion roku. Penzion Sluníčko se nachází nedaleko nejvyššího vrcholu Moravských Beskyd Lysé hory. Vaše maminka tedy pobyt v Beskydech si může zpestřit dovolenou o procházku na tuto horu. V penzionu si Vaše maminka skvěle odpočine a navíc si bude moci užít svoje přátele. Penzion je vybaven vířivkou a saunou. Patří-li Vaše maminka k aktivním seniorům, pak jistě uvítá sportovní aktivity na badmintonovém kurtu. Více inspirace na vánoční dárek pro Vaši maminku najdete také na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-darky/

Hledáte-li vánoční dárek nejen pro Vaši maminku, ale také pro Vaši kamarádku, která si ráda užívá adrenalinové chvilky, pak ji můžete potěšit například poukazem na flyboarding nebo bungee jumping. S vánočním dárkem pro přítelkyni v podobě vodního lyžování bude Vaše kamarádka přímo nadšena. Velmi oblíbeným druhem adrenalinu se v poslední době stává také tandemový seskok padákem. Poukázka obsahuje pozemní přípravu, společný seskok s tandempilotem a pád ze 4 tisíc metrů. Povinnou součástí seskoku s padákem představují také speciální brýle, kombinéza a kukla. Ani tato výbava samozřejmě nechybí v balíčku. Udělejte Vašim blízkým radost a darujte jim letos opravdu jedinečný dárek v podobě zážitku. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 09. 2014