Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Uvolňující thajské masáže

Muži často zdlouhavě přemýšlí nad vhodnými dárky pro ženy a váhají, zda koupit klasické věci jako jsou kosmetické balíčky, parfémy, spodní prádlo nebo knihy či zvolit netradiční zážitek nebo některou z relaxačních procedur z oblíbených wellness aktivit. V dnešní uspěchané době určitě neuděláte chybu, sáhnete-li po klasické nebo thajské masáži, která nastoluje harmonii v těle i duši a tělu navrací jeho ztracenou energii. Inspiraci můžete získat například na webových stránkách http://www.relaxabeauty.cz/cs/4_masaze.

Ať už zvolíte klasické relaxační masáže nebo thajské masáže, ženy budou určitě nadšené. Tradiční thajské masáže Praha patří mezi nejoblíbenější druhy. Při masírování zkušenými thajskými masérkami dochází k obnovování toku energie, zlepšuje se flexibilita celého těla a uvolňují se skupiny svalů v těle. Masérka působí silou na tlakové body, svaly a šlachy, masáž je tedy vhodná pro jedince s bolavými svaly a ztuhlou páteří. Pro odstranění únavy a celkovou relaxaci se hodí olejová masáž nebo horká bylinná masáž.

Netradičním dárkem bude i královská čtyřruční masáž, kterou provádějí dvě masérky najednou. Jejich pohyby jsou synchronizované a při masírování jsou používány aromatické oleje. Královskou masáž provozuje jen málo salónu, jelikož je složité, aby se masérky sehrály a byly schopné spolu synchronně masírovat. Masáže Praha 2 tuto službu nabízí a lidé tak mohou zažít dvojnásobný prožitek plný intenzivních momentů.

Cílem všech masáží je nastolit harmonii v celém těle, zlepšit tok krve a lymfy a zbavit tělo napětí. Zároveň dochází k psychickému uvolnění a k celkové relaxaci organismu, proto jsou masáže velice užitečné a každou ženu zajisté dárek v podobě thajské masáže potěší.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Krása ty masáže :): Ach jo, musím si taky zajít... 0 Denisa 13. 07. 2017
číst vše Nový příspěvek

16. 11. 2012