Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Udělejte si čas jeden na druhého během romantického pobytu

Začátek kalendářního roku je pro mnohé pracující velmi hektický a stresující. Není tedy divu, že se u některých objevuje touha po odpočinku. Jako skvělá příležitost k tomu se naskýtá romantický pobyt pro dva nabízený Firmou na zážitky.

Kam na romantický pobyt pro dva?

Romantický pobyt pro dvaumožňuje čerstvě zamilovaným párům i dvojicím, kteří již žijí nějaký rok vzájemně po svém boku, strávit spolu nerušeně volný čas. Romantické pobyty pro dva jsou poskytovány v komfortně zařízených hotelech i penzionech. Možné je vybrat také méně tradiční prostředí. Romantické pobyty pro dva dávají příležitost najít si čas k popovídání, odpočinutí od každodenních starostí i užití si jeden druhého. Jako v pohádce si budete připadat během wellness noci na nově zrekonstruovaném novogotickém zámeckém hotelu Chateau St. Havel. Tento čtyřhvězdičkový hotel je oblíbený pro naprostý klid i komfortní a profesionální péči. K relaxaci můžete využít privátní saunu či soukromou whirlpool. Dopřát si můžete také masáž. Po degustačním zámeckém menu o šesti chodech se můžete nechat zlákat procházkou po rozlehlém anglickém parku s několika rybníky.

Ani wellness víkend pro dva v Mariánských Lázních nemusí být jen nesplnitelný sen

Pokud hledáte wellness víkend pro dva plný relaxace a odpočinku, pak Firma na zážitky doporučuje Mariánské Lázně. Voucher pro tento zážitek najdete zde www.firmanazazitky.cz/relaxacni-vikend. Právě toto město patří k nejkrásnějším lázeňským městům v Evropě. Ubytovat se můžete v rodinném hotelu, který se nachází uprostřed malebné přírody. Pouhý jeden kilometr od centra města najdete spoustu historických památek. V okolí města si dosyta užijete také sportovní a kulturní aktivity. Z relaxačního víkendu pro dva, který prožijete v Mariánských Lázních, budete odjíždět nabytí nové energie.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 01. 2018