Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Ubytování u Moravského krasu

Rádi byste si o velikonočních svátcích odpočinuli a strávili volné chvíle s Vaší rodinou? Vyjeďte si do Moravského krasu a načerpejte v této krásné přírodě nové síly. Pohodlné ubytování najdete v hotelu Probe, který se nachází v jihomoravském městě Blansko. Hotel je velmi dobře dostupný také nádraží, odkud se můžete vydat na výlety v nejbližším okolí. Hotel Probe poskytuje ubytování jak rodinám s dětmi, tak jednotlivcům a dvojicím. Krásnou dovolenou zde mohou strávit jak zamilované páry, tak senioři. Ubytovat se můžete v některém z osmdesáti pokojů s vlastním sociálním zařízením. S ubytováním Moravský kras budete maximálně spokojeni. 

Patříte-li k rodinám či partám, které mezi sebou velmi rády soupeří, můžete si zahrát v areálu nedaleko hotelu kuželky nebo squash. V letních měsících se na návštěvníky těší také blanenský aqvapark. Místní speciality můžete ochutnat v hotelové restauraci, která je dobře nachystaná také na dětské návštěvníky. Více informací o ubytování v hotelu Probe najdete na této webové adrese www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha.

K zajímavostem v okolí nepatří pouze Moravský kras s krásnými krápníkovými výzdobami, ale také technické muzeum železa v Josefově nebo větrný mlýn v Rudnici. Patříte-li k milovníkům historie a rádi navštěvuje zámky a hrady, pak byste určitě neměli vynechat návštěvu zámku Blansko nebo zříceniny hradu v Holštejně. Krásnou procházku můžete podniknout k rozhledně ve Veselici. Děti si přijdou na své ve westernovém městečku Boskovice. Velikonočním výletem do Moravského krasu uděláte radost nejen sobě, ale také Vašim nejbližším. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 03. 2015