Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Ubytování Macocha jako stvořené pro rodiny s dětmi

Letní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a Vy byste si rádi užili ještě výletování, než Vaše ratolesti opět zasednou do školních lavic? Nenechejte se dlouho pobízet a dopřejte si pobyt v Moravském krase.

Kam na dovolenou po Česku?

Komfortní ubytování pro Vaše toulky po České republice najdete v levném ubytování Blansko. Toto ubytovací zařízení disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Na své si přijdou, jak rodiny s dětmi, tak turisté, kteří by rádi poznali krásy této části jižní Moravy. Přijet můžete buď vlastní dopravou nebo autobusem či vlakem, nádraží se nachází nedaleko ubytování Blansko. Velmi příznivé jsou také ceny za ubytování. Fotografie pokojů stejně jako ceník najdete na webových stránkách hotelu Blansko. Ubytování Macocha se nachází v malebné přírodě Moravského krasu. Město Blansko tvoří jeho vstupní bránu. Jako na dlani se Vám tak naskytne výlet do Punkevní jeskyně s propastí Macocha nebo třeba do jeskyně Balcarka s překrásnou krápníkovou výzdobou.

Kam na cyklovýlet?

Na své si zde přijdou také milovníci sportu, neboť město Blansko protíná Stezka srdcem Jižní Moravy. Nenáročnou cyklistickou trasou Vás provede také trasa Moravským krasem. Projedete se Pustým žlebem, navštívíte poutní kostel ve Křtinách, větrný mlýn v Rudici nebo tajuplnou jeskyni Býčí skála spojenou s pradávným pravěkým rituálem. Pro náročnější je připraven Singletrail Moravský kras v Jedovnici. Na jednosměrných stezkách pro horská kola zažijete skutečnou zábavu z cyklistického sedla. Prohánět se zde na svých horských kolech mohou, jak absolutní začátečníci, tak pokročilí bikeři.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

26. 07. 2019