Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Sportovní kamera jako dárek

Přemýšlíte, jaký vyberete dárek pro svého přítele nebo rodinného příslušníka? Jestliže se jedná o akčního jedince, jistě ho nepotěšíte klasickými a přiznejme si taky poněkud nudnými dárky. Vyberte originální dárek, který oslavenci vezme dech! Velmi oblíbeným dárkem jsou adrenalinové zážitky. Jestliže chcete raději darovat něco trvalejšího, z čeho může mít oslavenec radost dlouhou dobu, rozhodně zvolte kameru na helmu. Tento malý technologický zázrak jednoduše nainstalujete na helmu a můžete zdokumentovat jakoukoli sportovní aktivitu! Nejnovější sportovní kamery na helmu již umí vytvořit záznam v profesionální kvalitě. Kamera na helmu se tak hodí jako dárek pro všechny nadšené sportovce, kteří si chtějí uchovat své zážitky!
A jaká kamera na helmu je v současnosti tou nejlepší na trhu? Stoprocentně to je kamera HD HERO3 od značky GoPro. HD HERO3 je nejmenší kamera na světě, která pracuje s rozlišením 4K. Oproti poslední verzi kamery je tato kamera napřed v mnoha ohledech. Je menší, lehčí, dvakrát výkonnější – má dvakrát rychlejší výkon při natáčení a třikrát výkonnější fotoaparát. Vysoce kvalitní optika zaručuje ostrost záznamu a také zvuk je velmi kvalitní. Samozřejmostí je wifi modul a možnost dálkového ovládání. Tuto skvělou kameru můžete objednat již od necelých 11 tisíc korun!
Kde můžete kameru zakoupit? Nejlepší je obrátit se na autorizované prodejce, kteří vám zaručují například bezproblémovou reklamaci. Tím je například Gohd.cz – oficiální distributor kamer GoPro a příslušenství. Na http://www.gohd.cz/e-shop/ si vyberte z bohaté nabídky HD HERO kamer a veškerého příslušenství. V nabídce nechybí ani originální oblečení od GoPro. Součástí balení kamery HD HERO3 je i vodotěsný kryt, wi-fi ovladač, vertikální držák, třísměrný otočný kloub, rychloupínací přezka, nalepovací držáky, atd. Vyberte pro své blízké ten nejlepší dárek, ze kterého se budou radovat opravdu dlouho!

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

15. 04. 2013