Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Seznamka

Během lidského života se člověk seznamuje nejrůznějšími způsoby. Některá seznámení jsou zcela náhodná a jiná pro nás plánovaně připraví našich přátelé či rodinní příslušníci. Již od útlého dětského věku máme tendenci se při nejrůznějších příležitostech seznamovat s ostatními lidmi. Vzpomeňte si jen na to, jak jste si na pískovišti pravděpodobně nikdy nechtěli hrát sami a hledali nejrůznější společníky ke hraní.

Také ve školce a později na základních či střední škole jsme měli tendence první dny během navštěvování těchto institutů se seznámit s ostatními spolužáky. To nám zůstalo také do dospělosti, i dnes přijdeme-li do nového zaměstnání, máme tendenci se seznámit s novými kolegy. To samé platí také o hledání nových partnerů, člověk je zkrátka tvor, který málokdy chce zůstat sám. S hledáním nových partnerů je to však někdy složitější.

Ne vždy si můžeme, jak se lidově říká padnout do oka vzájemně. Při seznamování nás také často ovlivňují špatné zkušenosti z předešlých vztahů. Zejména lidé, kteří se často ostýchají a nemají příliš vysoké sebevědomí, se při seznamování na veřejnosti stydí a trvá jim dlouho, než někoho, kdo se jim zdá sympatický osloví.

V dnešní technicky vyspělé době však není jedinou možností, jak poznat nové lidi, seznámení na veřejnosti. Na internetu najdeme spoustu internetových seznamek, díky nimž můžeme najít ještě toto léto svou životní lásku. Naše seznamka se zaměřuje na seznámení českých a slovenských žen s muži z téměř celého světa, takže zde najdete nejen muže svých snů, ale můžete si zlepšit i své jazykové schopnosti.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

25. 07. 2013