Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Samozabarvovací brýlová skla

Díky samozabarvovacím brýlovým sklům od společnosti Hoya mohou nosit pohodlně sluneční brýle také lidé s dioptrickými brýlemi. Samozabarvovací brýlová skla umožňují lidem s dioptriemi nosit pouze jedny brýle a zbavit se tedy tak neustálého vyměňování jedněch brýlí za druhé. Samozabarovací brýle jsou nenahraditelné zejména v tom, že dovedou měnit stupeň jejich zabarvení. Tato jejich specifická vlastnost je velmi závislá na intenzitě slunečního záření.

Svítí-li venku silné sluneční paprsky, brýle se tomuto stavu přizpůsobí a skla ztmavnou. Při poklesu slunečních paprsků se skla odbarvují. To umožňuje lidem s dioptriemi cítit se pohodlně i v těch nejteplejších letních dnech. Také cenově vyjdou samozabarvovací brýlové skla velmi příznivě. Kvalitní brýle od Hoya Vám přinesou lepší vidění, než jaké jste měli možnost mít doposud.

Řada uživatelů dioptrických brýlí se raději kvůli vysoké ceně zřekla pořizování dvou dioptrických brýlí, což vedlo k tomu, že si pořizovala pouze klasické dioptrické brýle. Tomu je nyní již naštěstí konec. Společnost Hoya nabízí v rámci svého sortimentu zboží hned tři druhy samozabarvovacích brýlových čoček. Čerstvou novinkou na trhu jsou nyní dioptrické brýle Sensity. Tento typ brýlí se vyznačuje vysokou komfortností, neboť skvěle reaguje na světlo. 

Vynikající reakce na přímo, nepřímé i odražené světlo poskytují samozabarvovací dioptrické čočky Transitions. Transitions nabízí stoprocentní ochranu před nebezpečím UV – A a UV – B zářením. Samozabarvovací brýlové čočky Transitons si můžete zvolit buď v kontrastní hnědé barvě, nebo v neutrální šedé. S DriveWear budou spokojeni zejména ti, kteří tráví dlouhé chvíle za volantem, neboť zmírňují únavu a mají za následek menší napětí očí.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

24. 06. 2014