Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Relax and Beauty pro ženy

Vánoce jsou za dveřmi a spolu s nimi stoupá i nákupní horečka a předvánoční shon. Jsou to především ženy, které se nechávají strhnout vánočními přípravami a vánočními nákupy, které je mnohdy dokážou značně vyčerpat. Ve snaze připravit skvělou vánoční atmosféru a příjemné naklizené prostředí mnohdy zapomínají na pravý smysl Vánoc a sami na sebe. Pro muže jsou Vánoce skvělým okamžikem, jak mohou ženu za její snažení odměnit a dopřát jí dostatečnou relaxaci a uvolnění. Jedním z dárků, který tyto předpoklady splňuje, jsou klasické nebo thajské masáže.

Thajské masáže Praha se řadí mezi nejoblíbenější typy masáží. Ženy nejraději podstupují horkou bylinnou masáž nebo olejovou masáž. Horká bylinná masáž spočívá v přikládání horkých bylinných sáčků na tělo, což pomáhá uvolňovat napětí a bolest svalů. Plátěné sáčky jsou naplněny směsí léčivých bylin, které se nahřívají v parní lázni. Olejová masáž odstraňuje únavu a napomáhá k celkové relaxaci těla a znovu obnovení duševní a tělesné harmonie.

Masáže Praha 2 jsou zastoupeny masážním studiem Relax&Beauty, které se nachází v hotelu Ankora. Ve studiu působí profesionální český masér a thajské masérky, které jsou odborníky ve svém oboru. Pomohou vám dodat vašemu tělu jeho ztracenou energii a dopřejí mu odpočinek a klid. Na internetových stránkách studia pod odkazem http://www.relaxabeauty.cz/cs/4_masaze můžete více prozkoumat jeho nabídku a vybrat takovou masáž, která by vaší partnerce udělala nejvíce radost.

Zážitek v podobě masáže je příjemným dárkem pro každého člena vaší rodiny a i vy se můžete přidat. Vaše tělo nabyde ztracenou energii a duše se příjemně uklidní.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Thajské masáže: Na thajské... 0 Lucie K. 15. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

30. 11. 2012