Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Prsten s diamantem

Chystáte se požádat Vaši přítelkyni o ruku a rád byste k této příležitosti měl připraven prsten s diamantem? Žádost o ruku představuje jeden z nejromantičtějších okamžiků v našem životě. Zásnuby a následně svatba jsou vyvrcholením zamilovanosti a vzájemné lásky. Zásnubní prsten k této romantické chvíli neodmyslitelně patří, a proto byste měli jeho výběru věnovat patřičnou pozornost. Zásnubní prsteny stejně jako ostatní klasické prstýnky jsou vyráběny ze zlata, stříbra a chirurgické oceli.

Bohatou nabídku prstenů naleznete také internetovém obchodě se šperky Klenota. Originalitu prstenu nevyjadřuje pouze materiál, ze kterého je vyhotoven, ale také kamínek, kterým je zdoben. U prstenů s diamantem je velmi důležitá jejich stálost a barva. Nosí-li Vaše partnerka ráda zlaté šperky, bude určitě ze zlatého prstýnku s diamantem nadšena. Prsteny ze zlata s diamantem využije Vaše partnerka také v budoucnu, neboť se skvěle hodí ke všem slavnostním příležitostem.

V internetovém obchodě se šperky Klenota můžete koupit prsteny s diamantem, jak s klasickým průhledným diamantem, tak s diamantem v různých barvách a kombinacích. Diamantový módní prsten s kódem sil1773 se stane prstýnkem, který Vaše partnerka nebude chtít sundat z prstu. Diamantový snubní prsten s kódem sil1468 ozdobí Váš svatební den. Prstýnek se třemi diamanty v podobě kytiček se může stát vhodným dárkem pro Vaši partnerku za úspěšné složení státnicových zkoušek, k narozeninám nebo k jiné významné události. Vyberte si v internetovém obchodě Klenota ten pravý prsten s briliantem, který udělá obdarované neskrývanou radost.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 06. 2014