Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Přivítejte svátky jara s Firmou na zážitky

Nemůžete se dočkat, až venku konečně skončí vlezlá zima a nastanete krásné jarní počasí? V naději na to, že právě letošní Velikonoce přinesou konečně jaro v plné parádě, můžete plánovat již nyní kratší jarní dovolenou.

Užijte si letošní Velikonoce

Prodloužený víkend mimo domov jistě uvítáte nejen Vy, ale také Váš partner a především Vaše děti. V roce 2019 připadají Velikonoce na konec dubna a to skvělá příležitost k tomu, jak hodit za hlavu všechny každodenní starosti a užívat si síly slunečních paprsků a přitom si připomenout tradice svátků jara. S plánováním dovolené často vystává otázka, kam se tentokrát vydat a především kam na velikonoční pobyty s dětmi. Můžete opět po roce navštívit Vaše oblíbená místa, nebo se nechat zlákat nápady Vašich kamarádů či zvážit nabídku Firmy na zážitky. Právě na tomto internetovém portále totiž celoročně najdete hned několik námětů na to, jak zahnat nudu a prožít něco dech beroucího. Ne jinak tomu je na letošní Velikonoce.

Kam na Velikonoce?

Hitem letošních Velikonoc se stává pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Antonie ve Frýdlantu. Jde o město nacházející se na severu Čech v Libereckém kraji. Zúčastnit se můžete tradičního velikonočního jarmarku s kulturním programem na radnici ve Frýdlantu nebo v některém z přilehlých měst. Odpoledne plné velikonočních řemesel si užijete například v Rychnově u Jablonce nad Nisou. V místě ubytování na Vás a Vaši rodinu čekají nejen luxusní ubytovací služby, ale také mnohé velikonoční aktivity. Co by to totiž bylo za Velikonoce bez pletení pomlázky či koledování velikonočních vajíček. Vaše děti budou nadšené z prohlídky chovaných mláďat přímo na místní farmě.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 03. 2019