Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Poukaz na laserovou epilaci

Láká vás nejmodernější způsob odstraňování chloupků? Rádi byste si jej vyzkoušeli? Laserovou epilaci vám provedou například v centru laserové estetiky. Laserová epilace zaručuje bezbolestné a rychlé odstranění nechtěných chloupků. Při pravidelném ošetření nakonec chloupky samy přestanou růst a vám zůstane pouze hebká pokožka. Ošetřit laserem lze i citlivá místa vašeho těla. Před ošetřením byste 4 až 6 týdnů neměli chloupky vytrhávat pinzetou nebo depilovat voskem. Můžete se však holit nebo používat epilační krém. Před ošetřením se také doporučuje vynechat slunění nebo návštěvu solária, aby nebyla vaše pokožka podrážděná. Jen při dodržení těchto zásad může být výsledek laserové epilace perfektní.
Laserovou epilaci podstupuje stále více žen i mužů. Svou oblibu si laserová epilace získala zejména díky bezbolestnému průběhu a skvělým výsledkům. Odstranit si můžete nechat chloupky prakticky po celém těle. Nejčastěji si ženy nechávají ošetřovat nohy (stehna i lýtky), ruce, podpaží, třísla a oblast nad horním rtem. Muže zase nejčastěji trápí ochlupení zad či hrudníku. Díky nejmodernějších technologiím můžete snadno a rychle odstranit jakýkoli nedostatek. Na epilaci byste měli myslet v dostatečném předstihu před létem, abyste se vyhnuli podráždění pokožky od slunce. Laserová epilace vám přinese také pohodlí, neboť po pár týdnech se již nebudete muset o chloupky v dané partii starat nikdy. Chtěli byste si nechat laserovou epilaci provést, ale nevíte kde? Do internetového vyhledávače zadejte slova laserová epilace Praha.
Navštivte profesionální Centrum laserové estetiky v Praze. Zde se o vás postará zkušený a kvalifikovaný personál. Celé ošetření se bude odehrávat v příjemných prostorech a nejvyšší důraz je kladen na dodržování hygienických standardů. Podrobnosti o jednotlivých ošetřeních naleznete na www.moje-estetika.cz. Zde naleznete také kontakt pro vaše případné objednání. Služby Centra laserové estetiky jsou na té nejvyšší úrovni. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

26. 05. 2013