Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Odpočinek na Blanensku

Doba dovolených bývá většinou připisována letním měsícům. Přibývá však lidí, kteří si chvíle odpočinku rozkládají na prodloužené víkendy v rámci celého roku. Podzimní měsíce jsou dobrou příležitostí zejména pro ty, kdo rádi houbaří. I turisté a cykloturisté si však během babího léta a raného podzimu mohou užívat pěkného počasí. Kam se letos vydat za odpočinkem? Co třeba do míst, kde lze mimo jiné navštívit několik jeskynních komplexů a jednu z nejhlubších propastí světa? Na Blanensku ovšem najdete i mnohé další zajímavosti.

Odpočinek v okolí Blanska

Rozhodnete-li se strávit pár příjemných chvil na Blanensku, zajisté budete chtít jednoduše najít levné ubytování Blansko. To vám může zajistit několik ubytovacích zařízení, a to jak levnějších, tak také dražších a komfortnějších. Pokud máte děti, zajisté oceníte ubytování například v hotelu Probe, který nabízí i během špatného počasí množství zábavných aktivit. Toto ubytování doporučujeme též pro všechny, kdo se chtějí pohodlně dostat k jeskyním a ke známé propasti Macocha. Více informací o hotelu a veškerých jeho službách můžete najít na stránkách www.hotelprobe.cz

Zábava pro každého

Ubytovnu Blansko mohou využít také všichni ti, kdo rádi ochutnají černohorské pivo při prohlídce zdejšího pivovaru. Na Blanensku se zabaví opravdu každý. Potvrzuje to bohatý seznam muzeí, rozhleden, zámků a zřícenin, technických zajímavostí, ale i široké možnosti sportovního vyžití. Příjemným bonusem je také dobrá dostupnost nejen osobním automobilem, ale také vlakem a autobusem. Užijte si prodloužený víkend v Blansku a okolí, poznejte další zajímavá místa vlasti a užijte si nezapomenutelnou atmosféru. Zážitky vám totiž nevezme ani ten nejlepší zloděj na světě.

 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

20. 09. 2017