Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Oblíbená plastická chirurgie

Je spousta lidí, kteří jsou více či méně nepokojeni se svým tělem, případně s konkrétní partií. Nezáleží na tom, zda se jedná o širokou čelist, odstávající uši nebo příliš tělesného tuku okolo pasu. Doby, kdy na plastické operace chodily pouze významné herecké osobnosti, jsou tatam a na zvětšení prsou může jít kterákoliv ze žen, které byly přírodou méně obdařeny. Právě zvětšení prsou je jedna z nejoblíbenějších plastických operací, kterou každoročně podstupují tisícovky žen. Jejich sebevědomí, které je přímo spojeno s tím, jak vypadají, si tak prakticky ze dne na den koupí mnohem lepší pocit ze svého těla. Jejich sebevědomí se zvýší naprosto markantně, přestože operace může být, z pohledu třetí osoby, pouze kosmetickou úpravou.

Rozhodně se však jedná o podstatný zásah do fyziologie člověka a s tím také nese širokou paletu rizik. Jedním z nejvýraznějších rizik je samotná operace, kdy člověk musí být pod celkovou anestézií. Ta je samotná velmi invazivní, a přestože je riziko úmrtí zanedbatelné, přesto zde je. Je tedy pouze na vašem rozhodnutí, zda je právě oblíbená plastická chirurgie rizikem, které jste ochotni podstoupit v rámci zlepšení vašeho image. Někdy totiž stačí zvolit raději lokální anestézii, která není zdaleka tak riskantní. S její pomocí však můžete upravit pouze drobné části svého těla, jako jsou například odstávající uši nebo nevzhledná znaménka.

Právě tyto operace mohou být tím, co psychologicky strádajícím klientům pomůže nejvíce. Plastickou operaci totiž mohou využít buď lidé, kteří jsou vyloženě nespokojeni s určitou částí svého těla, ale jsou natolik vyrovnaní, že pouze vědí, že zmíněná část může být hezčí bez efektu na sebevědomí. Druhou skupinou jsou lidé, kteří mohou být ošálení placebo efektem, v tomto případě například fiktivní jizvou, a na jejich sebevědomí to bude mít překvapivý vliv. Na stránkách www.plasticka-chirurgie.us najdete vskutku širokou nabídku nejrůznějších plastických operací, takže závisí pouze na vás, zda se po něčem podíváte nebo budete spokojeni se svým tělem tak, jak jej bůh stvořil.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Zkušenosti s Lékařským domem Praha 7, a.s.: Uvažuji o... 0 Karolína K. 05. 09. 2013
číst vše Nový příspěvek

26. 11. 2012