Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Na kliniku pro lepší zrak či 4D ultrazvuk

Pražská klinika Jána Leštáka poskytuje široké a vysoce kvalitní služby. Primárně vznikla jako pracoviště poskytující služby v oblasti oftalmologie a postupně se rozšířila o další pracoviště jako jsou stomatologie, gynekologie a porodnictví, neurologie, kožní, endokrinologie, imunologie, interna, kardiologie či magnetická rezonance a další. Lidé tedy dostanou kompletní péči v jednom místě.

Původně pouze oční klinika začala jako první provádět nitrooční operace na předním segmentu oka ambulantním způsobem. Velmi častá je laserová operace očí spočívající v odstranění šedého zákalu nebo v řešení vetchozrakosti. Při operaci šedého zákalu je používán moderní laser, který provádí řezy rohovky, předního obalu čočky. Implantovaná nitrooční čočka je na základě toho výborně stabilizovaná. Laser dále rozmělní zkalenou čočku, odsaje ji a na její místo je vložena čočka umělá.

Výsledkem laserové operace vetchozrakosti je snížení závislosti na brýlích nebo jejich úplné odstranění. I při tomto výkonu je využit speciální laser, při zákroku však není veden žádný řez na oku, tudíž je minimalizována možná infekce. Operace se provádí na nedominantním oku a po jejím provedení je snazší zaostřit na blízko.

Maminky si na klinice mohou nechat udělat i 4D ultrazvuk. Uvidí své nenarozené děťátko, jeho pohyby a srdeční činnost a domů si odnesou krásné video. 4D ultrazvuk je také velice důležitý pro zjišťování vrozených vad a nemocí.

Na klinice Jána Leštáka pracuje tým zkušených odborníků, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Prostředí kliniky je velice přátelské, personál vlídný a nápomocný a lékaři plně kvalifikovaní s bohatými zkušenostmi. Všechny odbornosti jsou blíže popsány na oficiálních stránkách kliniky pod odkazem http://www.eyecentrum.cz/. Pokud tedy hledáte profesionální péči, klinika JL je tím pravým místem pro vás.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 06. 2013