Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Lyžařský výlet od Rokytnice nad Jizerou

Přestože by měla zima v únoru již lehce ustupovat jaru a sem tam by se na obloze mělo objevit sluníčko, vytrvalé sněžení a zatažená obloha tomu ani trochu nenasvědčují. Sníh opět udeřil a nám nezbývá nic jiného, než oprášit běžky a sjezdovky a vydat se znovu vstříc zimním radovánkám. Hromady sněhu, které zaplavili celou Českou republiku a sněhovou pokrývkou dostatečně pokryly vrcholy hor, přímo svádí k zimním sportům proloženým dobrým „svařáčkem“, punčem nebo grogem. Překvapte tedy svou drahou polovičku a vyrazte lyžovat do Krkonoš.

Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou přímo svádí k využití této nabídky. Oddejte se běhání ve skvěle upravených lyžařských tratích na vrcholcích kopců i v údolí a provětrejte se na čerstvém horském vzduchu. Nebo raději sjezdujete? Objevte krásy tamějších kopců a prožeňte se po dobře upravených sjezdovkách. Poté vezměte svoji ženu nebo přítelkyni na dobrou večeři do místní restaurace a vychutnávejte horskou atmosféru. Nebo vyzkoušejte některou z wellness aktivit.

Kromě lyžování nabízí Rokytnice nad Jizerou i zábavné akce jako je snowtubing nebo „řádení“ ve snowparku. Lze zavítat i na místní kluziště a vyzkoušet své bruslařské dovednosti. A pokud jste se již plně nasytili sněhu a svěžího vzduchu, vydejte se si zahrát bowling.

Dobrý bowling bar naleznete například ve Sporthotelu Bohemia, který mimo jiné nabízí i příjemné ubytování se skvělým servisem. Naleznete zde i půjčovnu lyží, fitness centrum nebo masáže, veškeré příjemné aktivity máte tedy pod jednou střechou. Pokud byste si přáli o hotelu získat více informací, podívejte se na oficiální webové stránky http://www.sporthotel-bohemia.cz/ a sbírejte inspiraci přímo na nich.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Rokytnice: V Rokytnici jsem byl letos... 2 David L. 18. 03. 2013
číst vše Nový příspěvek

23. 02. 2013