Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Levná dovolená v Česku

Přemýšlíte, kam vaši drahou polovičku letos vezmete na dovolenou? Musíte do svých úvah zahrnout také to, že splácíte drahou hypotéku a nemůžete si dovolit dovolenou v zahraničí, na jakou jste byli v předešlých letech zvyklí?  Nebojte se dovolené u nás, ať už to bude v Čechách nebo na Moravě, můžete si být jisti, že si můžete užít dovolenou zrovna tak, jako byste byli jinde v zahraničí. Rozhodnete-li se pro pobyt v některých z českých hor, zkuste zvážit Jizerské hory. Nabízí totiž mnoho možností, jak si aktivně užít dovolenou. Množství kvalitně značených turistických a cyklistických tras, ale také mnoho možností, jak trávit odpočinkovou dovolenou couráním po krásných městech v okolí. Díky levnému ubytování Jizerské hory, které můžete nalézt na mnoha portálech zaměřených na ubytování, si budete moci vychutnávat dovolenou ještě lépe.

Přemýšlíte-li naopak spíše o dovolené na Moravě, neuděláte jistě chybu, když zvolíte oblast Beskyd. Jsou totiž jednou z nejkrásnějších oblastí Moravy. Nejznámější valašské hory nabízejí opravdu obrovské množství nejrůznějších aktivit. Velmi oblíbený je například lanový park nedaleko Čeladné, ale také nejrůznější wellness areály, turistické  a další možnosti. Nádherné jsou také tradiční valašské chalupy, jež se vyznačují typickými architektonickými prvky a vnitřním uspořádáním prostoru. Ubytovat se pak můžete ve kterémkoliv z mnoha apartmánů, penzionů či hotelů.

Kvalitní a levné ubytování si pak můžete vybrat například na stránkách ubytovani.kamsi.cz/Beskydy. Díky možnosti ubytování last minute navíc nemusíte řešit možnosti ubytování s mnohaměsíčním předstihem, také můžete tímto v poslední době velmi oblíbeným způsobem ušetřit nemalý obnos peněz. Užijte si krásy Česka, jistě neprohloupíte.

 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

31. 03. 2016