Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Laserové operace očí

Trpí vaše blízká osoba vetchozrakostí, tzv. presbyopií? Máte v rodině člena, u kterého se projevil šedý zákal? Potom neváhejte a kontaktujte specializované oční centrum, které se zaměřuje na odstranění těchto očních vad, a sjednejte vašemu blízkému konzultaci. Oční klinika vám nabídne řešení, které povede ke zlepšení zraku klienta a tudíž i kvality jeho života.

Presbyopie se aktuálně odstraňuje pomocí nejnovější chirurgické metody Intracor za pomocí fomtosekundového laseru. Při výkonu nedojde k poruše povrchu oční rohovky, zamezí se tedy vzniku potenciální infekce. Tato laserová operace očí je velice šetrná a po jejím absolvování vymizí nebo se značně sníží nutnost používat brýle. Již několik hodin po operaci je patrný výsledek, který se zlepšuje díky neuroadaptaci. Metoda Intracor je vhodná pro všechny, kdo si přejí odložit brýle na blízko. Záleží však na dioptrickém a celkovém stavu očí i věku pacienta, ne vždy je tedy metoda vhodná pro každého.

Laserová operace šedého zákalu je na rozdíl od ultrazvukového odstranění čočky bezpečnější, efektivnější a pro oko šetrnější. Při tomto výkonu dojde k ošetření zkalené čočky speciálním laserem a rozmělněná čočka je následně odsáta. Do oka je poté vložena čočka umělá. Tento zákrok provází minimum komplikací a výsledky jsou výborné.

Obě výše zmíněné operace očí provádí například oční klinika Jána Leštáka v Praze. Klinika je vybavena nově zbudovaným klimatizovaným operačním sálem a zaměstnává špičkový tým chirurgů. Centrum navíc disponuje nejnovějším laserem pro léčbu šedého zákalu a presbyopie, rozhodnete-li se tedy pro kliniku JL, operace proběhne na základě nejnovějších metod za použití speciálních laserů. Pacienty čeká profesionální přístup lékařů a skvělá následná péče.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

21. 10. 2012