Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Kurzy břišních tanců

Vánoce s sebou přináší období plné nezdravého mlsání, cukroví, tučných jídel a alkoholu, není tedy divu, že mají ženy obvykle po jejich skončení výčitky svědomí a bojí se stoupnout na váhu, která by mohla ukázat více kil, než by rády viděly. Fitness centra a kurzy aerobiku, tanců, jógy a dalších pohybových aktivit se rychle plní a ženy se snaží nabytá kila rychle shodit. Proč jim tedy nekoupit dárkový poukaz na kurzy cvičení pod stromeček? A co třeba hned na břišní tance?

Orientální tance jsou oblíbené u všech žen, které se rády pohybují v bocích a mají rády rytmus. Na kurzech břišních tanců zkombinují za hudebního doprovodu prvky klasického baletu s břišním tancem a skvěle protáhnou celé své tělo. Principem břišních tanců je izolace jednotlivých pohybů boků, hrudníku a paží, které odpovídají hudebnímu doprovodu a tvoří tak harmonický pohyb.

Darovat můžete například kurzy břišní tance Praha, které jsou vypsány jak pro skupiny cvičících žen, tak je možné si objednat individuální lekce pouze s instruktorkou. Každý kurz trvá 60 minut a je plný aktivního pohybu a tanečního rozvoje. Vzhledem k jeho osnově zaručuje postupný posun a taneční zdokonalování každé cvičící.

Břišní tance mají kromě fyzického rozvoje i pozitivní vliv na duševní stav ženy. Při fyzické námaze vyplavují hormony štěstí, tzv. endorfiny. Žena se poté cítí povznešeně a má lepší náladu. A navíc při tanci zpevňuje postavu a zlepšuje držení těla.

Uvažujete-li o zakoupení dárkového poukazu na kurzy břišního tance, zkuste se inspirovat internetovými stránkami http://www.atiya.cz/kurzy-orientalni-tanec-praha/. Dárkem v podobě břišních tanců určitě potěšíte každou ženu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
hubnutí: Jaké máte... 0 Dana L. 17. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

22. 12. 2012