Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Krásný úsměv jako dárek

Krásný úsměv je snem téměř každého člověka, který pravidelně pečuje o svůj chrup. Dnešní doba je navíc nakloněna spoustě možností, jak své zuby ještě podstatně vylepšit oproti přirozenému stavu. Trend nebyl nastolen nikde jinde, než v samotném Hollywoodu, který přinesl proslavený americký úsměv. Zuby bělejší, než zuby batolete nejsou žádnou výjimkou. Máte pocit, že vaše zuby jsou křivé? Žádný problém. Dentální hygiena Praha vám pomůže s bělostí, klasický zubař přidá své dovednosti v oboru rovnátek. Vaše zuby tak získají tvar, který je symetrický a bez jakéhokoliv náznaku chyby. Tak se nakonec stane, že váš úsměv bude tak krásný, až bude možná trochu nepřirozený.
Jakmile ale nebudete nic přehánět, můžete se postarat o to, že budete mít zářivý úsměv, který bude působit zdravým a silným dojmem. Ač se to příliš nezdá, je zubařská péče jednou z nejdražších služeb, které si můžeme v medicíně dovolit. To je také důvod, proč mají ve spojených státech amerických všichni tak zdravé zuby. V rámci jejich pojištění není příliš přispíváno na zubařskou péči a tak přijde zubař podstatně dráž, než běžný stomatolog Praha. Lidé se tak o své zuby poctivě starají, protože vědí, že v případě jakýchkoliv problémů buď o zuby přijdou, nebo je to bude stát značné finance. Proto jsou v této zemi také rovnátka výrazem toho, že jste na takové finanční úrovni, že si můžete dokonce dovolit platit stomatologa a nechat si vylepšovat chrup. Případně tento zákrok koupit jako dárek.
V neposlední řadě se můžeme setkat s pravidelným bělením. V České republice můžeme narazit na zubní hygieničku prakticky v každé ordinaci, nicméně pokud si budeme chtít koupit nějaký přípravek na vybělení zubů, budeme muset v drogeriích celkem pohledat. Naproti tomu za oceánem jsou i v obyčejných supermarketech přímo oddělení, které se soustředí právě na bělení zubů. V našem případě se stačí podívat na web http://www.praguedentalclinic.cz/, kde najdete všechny potřebné informace a o zuby budete mít postaráno za zlomek ceny, kterou byste museli hradit za velkou louží.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
dentální hygiena: Zkusil jste si někdo... 0 Adéla 23. 02. 2013
číst vše Nový příspěvek

23. 01. 2013