Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Kde si doplnit vzdělání v sociálních službách v nejbližší době?

Zaujal Vás inzerát na pracovní pozici pracovnice v sociálních službách, avšak schází Vám potřebné vzdělání? Rozhodně nepropadejte panice, neboť díky Vzdělávací agentuře Seduca můžete v nejbližší době chybějící osvědčení z tohoto rekvalifikačního kurzu získat.

Pro koho je určen kurz pro pečovatelky?

Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních služeb a umožňuje vykonávat povolání v sociálních službách. Vzdělávání v sociálních službách často absolvují osoby, které chtějí pracovat v oblasti pečovatelských služeb a osobní asistence. Absolventi mohou rovněž najít uplatnění v domech s pečovatelskou službou, domech pro seniory či domech se zvláštním režimem. Ucházet se můžete také o zaměstnání v domech pro osoby se zdravotním postižením.

Jaké vědomosti a znalosti si osvojíte během vzdělávání v sociálních službách?

Kurz pro pečovatelky nabízený Vzdělávací agenturou Seduca plně odpovídá požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle sociálního zákona č. 108/2006 Sb. Kurz je obsahově rozdělen na dvě části a to na část praktickou a teoretickou. Na seminářích si osvojíte znalosti ve standardech kvalit sociálních služeb, základ komunikace, psychologie, základ péče o nemocné a prevence týrání a zneužívání osob. Součástí kurzu jsou také vědomosti z mnoha jiných oborových oblastí. Během praktické části pak veškeré nabyté vědomosti upotřebíte v praxi. Na uchazeče nejsou kladeny žádné mimořádné požadavky. Stačí doložit doklad o ukončeném základním vzdělání, trestní bezúhonnosti a zdravotní způsobilosti. Rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách se koná pravidelně v několika městech České republiky.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 08. 2018