Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Indoor skydiving jako dárek

Blíží se narozeniny někoho z Vašich blízkých či byste rádi potěšili nezapomenutelným dárkem Vašeho milého ke svátku všech zamilovaných? Lidé se často navzájem obdarovávají hmotnými dárky. Obvykle není problém dát druhému, co se mu hodí do domácnosti. Výjimkou není ani oblečení, knížky, kosmetika. Málokdy nás napadne darovat zážitek, díky němuž mohou naši blízcí prožít něco nevšedního, napínavého či naopak romantického.

Bohatou inspiraci k těmto dárkům přináší Allegraa Firma na zážitky. Chcete-li prožít krásné chvíle společně se svým milým, můžete si na této webové adrese http://www.firmanazazitky.cz/ objednat například poukaz na netradiční zážitek ve formě středověké žranice pro dva. Při této příležitosti si budete moci na vlastní kůži prožít, jaké to tak mohlo být stravovat se jako královská rodina. Ochutnáte dobová jídla z patnáctého století při atmosféře ve středověké krčmě.

Romantické chvíle zažijete také při pobytu na hradě Sychrov, který je architektonickou perlou Českého ráje. Upřednostníte-li individuální zážitek, pak může být skvělým dárkem právě indoor skydiving. Jedná se o adrenalinový zážitek z pádu i bez padáku na zádech.

Indoor skydiving můžete při zakoupení nabízeného poukazu zažít v první Skydive Aréně v České republice a současně první takovéto aréně ve východní Evropě. Indoor skydiving se uskutečňuje při proudu rychlosti o rychlosti až 280 km/hod. Potrpí-li si Váš partner na adrenalinové zážitky, pak právě tyto tři minuty mohou být jedny z nejkrásnějších v jeho životě. Díky zážitku jako dárek budete oba moci dlouho na co vzpomínat.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Brána do nebe: Indoor skydiving se pro mě... 0 Milan 27. 02. 2014
číst vše Nový příspěvek

23. 01. 2014