Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

I ženy ocení zážitkové dárky

Vybrat vhodný dárek není problém, problém je uvědomit si, že nevybíráte dárek pro sebe, ale pro druhé. Jistě se vám už také někdy stalo, že se vás obdarovaný po rozbalení dárku zeptal, zda jste si ho spíš nekoupili pro sebe.

Vybírejte dárky pro druhé s citem a rozmyslem

Je totiž pravdou, že poměrně často máme sklon kupovat druhým to, co se líbí nám, nebo po čem sami toužíme. Zkuste se však příště při výběru dárku zamyslet nad tím, jak se asi bude obdarovaný na daný dárek tvářit. Nebojte se být při výběru dárků odvážní. Už dávno neplatí nepsané pravidlo, že dárek musí jít zabalit a čím dražší, tím lepší. Každá maminka vám potvrdí, že nejhezčí dárek byl ten, který vlastnoručně vyrobilo její dítě.

Zážitkové dárky nikdy neomrzí

Chcete-li být originální, zkuste se při výběru dárků zaměřit na zážitky. Tím, že někomu darujete zážitek máte jistotu, že mu nedarujete věc, která časem skončí pohozená neznámo kde. Zážitkový dárek obdarovaný sice rychle vyčerpá, ale zážitek, který z něj bude mít mu zůstane už navždy. Navíc jsou tyto dárky díky širokému spektru možností vhodné naprosto pro každého. Zejména k významným životním jubileím se hodí více, než cokoliv jiného. Velmi častým problémem bývá vybrat dárek ke 40. Je to totiž věk, kdy záleží na tom, jak se dotyčný cítí. Někteří považují čtyřicítku za pomalý odchod do důchodu, pro jiné je to období, kdy teprve ožívají, protože jejich děti už na nich nejsou tak závislé jako dříve. Stejně tak je zážitkový dárek také ideální volbou, pokud hledáte dárek k narozeninám pro ženu. Stačí si jen vybrat z mnoha kategorií zahrnujících jak dárky adrenalinové, tak dárky odpočinkové a dokonce i kreativní. Obsáhlou nabídku zážitkových dárků najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/darek-k-padesatinam/. Stačí si jen vybrat z mnoha kategorií, podle toho, co nejlépe vystihuje osobnost toho, komu bude dárek náležet. Pokud byste přece jen byli na vážkách, který dárek je nejvhodnější, pak je tu pro vás stále ještě jedna možnost a tou jsou dárkové poukazy, které můžete darovat bez specifikace konkrétního zážitku.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

26. 10. 2017