Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Daruj kamarádce víno Old Porter jako dárek k narozeninám

Chystáte se na oslavu narozenin Vaší kamarádky a ráda byste jí přinesla dárek, který by mohl zpestřit její párty? Darujte jí kvalitní španělské víno Old Porter.

Víno Old Porter jako dárek

Víno Old Porter patří ke sladkým vínům, které Vás zaujme svou zářivě průhlednou barvou s odstíny mahagonu a jodu. Toto španělské víno Vás potěší sladkou, jemnou a plnou chutí s komplexní vůní rozinek, tónů dřeva a jemného kouře. V závěru Vás překvapí jeho lehce trpká chuť. Víno Old Porter pochází z vinařské španělské oblasti Montilla-Moriles. Tato vinařská oblast je proslulá zejména sladkými víny, která se vyrábí z odrůdy Pedro Ximénez. U vína Old Porter si můžete vybrat, zda se rozhodnete pro koupi červeného, bílého nebo růžového vína. Vinaři jej doporučují konzumovat jako digestiv nebo aperitiv.

Objednete si z BMC Brno také lahodné olivy

V nabídkovém katalogu společnosti BMC Brno najdete nejen výše zmíněné víno, ale také lahodné olivy. Tyto plody středozemského stále zeleného stromu Olea europaea uzrávají po odkvětu bílých voňavých květů. Tyto plody jsou obzvlášť olejnaté, neboť dosahují více jak 50% oleje a téměř 40% vody. Ačkoliv olivy nepatří k tradičnímu českému jídelníčku, nachází v našich končinách stále větší oblibu. Lidé je rádi konzumují nejen jen tak při sledování televize či poslouchání písniček a popíjení vína, ale také v nejrůznějších zeleninových salátech a masitých pokrmech. Skvěle se hodí také jako doplněk k těstovinám. Olivy jsou součástí lahodné, pestré a vyvážené kuchyně. V portfoliu společnosti BMC Brno najdete, jak zelené, tak černé olivy. Možná jste doposud netušili, že černé olivy jsou ve skutečnosti dozrálými zelenými olivami patřičného druhu.

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

30. 01. 2018