Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Doporučte své nezadané kamarádce Seznamku rande

Nedaří se Vám stále navázat kontakt s mužem, který by Vám byl nejen sympatický, ale který by Vám byl také oporou? Moje kamarádka ještě před Vánoci měla podobný problém.

Zkuste své štěstí v lásce prostřednictvím Seznamky rande

V období adventu jsme se s kamarádkou sešli na kávu v naší oblíbené kavárně a já na ní zpozorovala, že je poněkud smutnější než obvykle. Po chvíli povídání se mi svěřila, že má obavu, že tyto Vánoce skutečně stráví sama. Ačkoliv se s ní její bývalý přítel rozešel již před více než dvěma lety, ona doposud nenašla odvahu změnit svůj single stav na status šťastně zadaná. Příležitostí k tomu měla několik. Milý kolega ji zval několikrát na kávu a i kamarádovi mého bratra byla více než sympatická. Ona se však na nový začátek ve vztahu prozatím necítila. Tedy až do minulých Vánoc. Doporučila jsem jí k seznámení Seznamku rande, kde jsem i já potkala svého současného manžela.

 

Jak funguje Seznamka rande?

Seznámení přes tuto internetovou seznamku je více než snadné. Stačí si najít chvíli času na založení vlastního profilu zde evropska-seznamka.cz, napsat pár informací o Vaší osobě a hledání nové lásky může začít. Internetová seznamka přináší výhodu především pro ty ženy, které se nedovedou na veřejnosti chovat uvolněně a navázat kontakt s mužem, který je na první pohled zaujme. Také ženy, které jsou ať už z pracovních nebo osobních důvodů hodně časově vytíženy, často využívají tuto příležitost. Váš profil umožňuje mužům z celého světa, aby Vás oslovili jako první. A víte, jak to dopadlo s mou kamarádkou? Včera mi volala, že konečně našla mužem, s nímž to vypadá na vážné seznámení. Vyzkoušejte také Vy Seznamku rande a přesvědčte se sama, že láska vzkvétá v každém věku.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

29. 01. 2018