Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte ženě chvíli pro sebe

Dozvěděly jste se, že Vaše kolegyně v brzké době odejde na mateřskou dovolenou a rády byste ji s ostatními kolegyněmi překvapily poslední pracovní den netradičním dárkem?

Překvapení pro Vaši kolegyni 

Ačkoliv je nepsanou tradicí při této příležitosti darovat spíše něco hezkého na miminko, můžete tentokrát pojmout dárek více originálně. Dříve než se Vaší kolegyni narodí první potomek, můžete jí darovat poukázku na luxusní noc v Žižkovské věži. Po porodu se vše točí kolem miminka a na partnerský život nezbývá příliš energie ani času. Luxusní noc v Žižkovské věži je tak jedinečnou příležitostí, jak si před krásným avšak občas také psychicky náročným časem užít jeden druhého. Překvapení pro Vaši kolegyni můžete najít snadno a rychle zde www.firmanazazitky.cz/prekvapeni/. Váš dárek budete originální nejen svým místem, ale také nezapomenutelným výhledem na celé hlavní město České republiky. Z pokoje si bude moci Vaše kolegyně společně s jejím partnerem vychutnat pohled z výšky 66 metrů a přitom si připadat jako v bavlnce. Na pokoji pro ně bude připraven luxusní mini bar, digitální audio-vizuální výbava a mnoho dalšího.

Jaký dárek pro ženy?


Malinkatý dárek můžete připravit také pro nenarozené miminko. Malé bodyčko, lahvička na mléko nebo hračka sklidí rovněž velký úspěch. Luxusní noc v Žižkovské věži je možné darovat také jako dárek k výročí svatby, narozeninám nebo jako svatební dar. Ať už se rozhodnete překvapit tímto dárkem při jakékoliv příležitosti, obdarovaná osoba bude nadšená. Hmotné dárky pro ženy časem zevšední, ale nečekané zážitky zůstanou v paměti napořád. Navíc co může být víc pro zamilovaný pár než společně prožitý čas.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

31. 05. 2018