Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte zájezd na hory

I vy ještě pořád přemýšlíte nad tím, co by měl Ježíšek donést vašim blízkým? Už neváhejte ani chvilku a pořiďte jim krásný dárek v podobě zájezdu na hory. Tímto budete originální a své blízké potěšíte tak moc, že na právě na tyto Vánoce budou vzpomínat do konce života. Můžete darovat levné ubytování Rokytnice nad Jizerou a vytvořit tak nezapomenutelný zážitek pro sebe i svou rodinu. Tento druh dárku se nesmírně hodí pro mladé, seniory, zamilované páry i rodiny s dětmi. Každý si na horách přijde na své a užije si svůj pobyt naplno.

Překrásné Rokytnice nad Jizerou jsou dokonalé především v zimě, ale užijete si zde i v kteroukoli jinou roční dobu. V zimě si můžete denně užívat pohodových chvil na perfektně upravených a moderních sjezdovkách. Zimní sporty jsou zde opravdu populární, a jestli jste i vy jejich milovníkem, rozhodně si ve ski areálu Rokytnice nad Jizerou přijdete na své. Buďte originální a kupte svým blízkým pod stromeček luxusní ubytování v některém z místních domáckých hotýlků a k tomu možnost lyžování nebo snowboardování po celý den. Pokud by vás snad tento druh vyžití přestal bavit, můžete si zakoupit projížďku s koňským spřežením po pohádkově zasněžené krajině nebo si zajít do některého z wellness center, kde si odpočine vaše tělo a vaše duše načerpá novou energii.

Nechte se i vy zlákat touto pohádkovou krásou a užijte si zde dovolenou snů za velice příjemnou a dostupnou cenu. Podívejte se na webovou stránku http://www.sporthotel-bohemia.cz/ a zažijte chvíle, po kterých toužíte celý život. Najdete zde možnost ubytování, sportovního vyžití, adrenalinové sporty, různé zábavné činnosti a spoustu dalšího. Vyberte pro svou rodinu nevšední, ale zato dokonalý dárek za dobrou cenu a udělejte si krásné Vánoce. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Darujte zájezd na hory: V létě jsme se... 0 Otto 02. 03. 2013
Sporthotel Bohemia: Máte někdo... 1 Lucie K. 25. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

12. 12. 2012