Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte Vaší partnerce prodloužený víkend v ubytování Blansko

Blíží se narozeniny Vaší partnerka a rád byste ji tentokrát potěšil pozváním na prodloužený víkend do malebného prostředí Moravského krasu? Útulné ubytování najdete v hotelu Probe, který se nachází v centru Moravského krasu v městě Blansku. Ubytování Blansko disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu.

Hotel Probe rád uvítají, jak jednotlivce, tak rodiny s dětmi či turisty, kteří by rádi blíže poznali vstupní bránu Moravského krasu a jeho okolí. Ubytování si můžete zarezervovat ještě dnes prostřednictvím naší webové adresy www.hotelprobe.cz/ubytovani-macocha.

Hotel Probe láká také k návštěvě mnoha zajímavých turistických míst. Bezpochyby k nejlákavějším místům této krasové oblasti patří jeskyně s krásnou krápníkovou výzdobou, avšak okolí Blanska se může pochlubit také bohatou historií výroby železa. V Josefovském údolí tak můžete odhalit historii zdejších hutí. Milovníky historie pak nadchne možnost návštěvy skvostných zámků a barokních poutních kostelů. Z jeskyní doporučujeme navštívit zejména Punkevní jeskyně, kde s průvodcem můžete plout na člunech po podzemní říčce Punkvě a dostat se tak až k propasti Macocha. Pěkné krápníkové útvary objevíte také v Kateřinské jeskyni a v jeskyni Balcarka. Ve Sloupsko-šošůvských jeskyni se nachází významné archeologické naleziště.

S ubytováním Blansko a okolí budete spokojení také díky rozmanitému sportovnímu vyžití, neboť nedaleko hotelu Probe si můžete zahrát kuželky nebo squah. Hotel Probe Vám zajistí také vstup do Westernového městečka s programem ve stylu Divokého západu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 10. 2016