Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte své ženě prodloužený víkend na jihu České republiky

Slaví Vaše partnerka na jaře narozeniny a Vy již nyní přemýšlíte, jakým narozeninovým dárkem byste jí mohl udělat radost? Potěšit ji můžete dárkem v podobě prodlouženého víkend na jižní Moravě. Ubytování již nyní na konci ledna prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. V jeho portfoliu najdete typy na ubytování v penzionech, hotelích i apartmánech. Jižní Morava je krajem, který je hojný na krásnou přírodu, dech beroucí historické památky i lidový folklor. Centrem jižní Moravy je druhé největší město České republiky Brno. Odkud se můžete vydat dále do Moravského krasu na prohlídku propasti Macocha či Kateřinské jeskyně a mnohých dalších jeskyní s nádhernou krápníkovou výzdobou.

Z levného ubytování jižní Morava to budete mít blízko také do Lednicko - valtického areálu, kde najdete nejrozsáhlejší parkově upravenou krajinu na světě. Kromě zámků v Lednici a Valticích Vás zde okouzlí řada drobných romantických staveb. Procházkovým tempem můžete přijít ke kolonádě na Rajstně, Apollonovu chrámu či umělé zřícenině Janohrad. Jižní Morava je také rájem pro cyklisty. Křížem krážem na kole můžete projet Znojemsko s Národním parkem Podyjí či celé Podluží.

Neméně pohodový prodloužený víkend můžete prožít v jižních Čechách. Levné ubytování jižní Čechy nabízí strávit pár dní v kraji bohatém na historické památky, které zde ponechaly významné šlechtické rody. Útulné ubytování v jižních Čechách najdete pomocí internetového portálu Kamsi.cz ubytovani.kamsi.cz/jizni-cechy/. Kdo přijede do jižních Čech na dovolenou či prodloužený víkend, ocitne se ve starobylých městech plných kultury. Majestátné gotické kostely, romantické renesanční zámky, kláštery, památky lidového stavitelství i zajímavé technické stavby i důmyslné rybniční systémy Vám umožní zasnít se a představit si, jaké by to bylo přenést se minimálně o dvě stě let zpět do historie.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 01. 2017