Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte prodloužený víkend pro dva v zahraničí

V zaměstnání máte nahlášenou dovolenou, avšak stále nevíte, kde ji strávíte? Někteří si nedovedou představit dny volna bez dovolené na slunné písečné pláži a koupání v azurově modrém moři, jiným postačí týden strávený na chalupě a možnost schovat se před haldami lidí v poklidném vesnickém prostředí. Upřednostňujete-li spíše první možnost, pak můžete Vaše toulky po Evropě spojit s návštěvou některého z evropských měst.

Splňte si během letošní dovolené svůj cestovatelský sen

Někdy je při plánování letní dovolené těžké rozhodnout se, kam se zrovna letos podíváme. Není divu, vždyť každá evropská země má turistům, co nabídnout. Evropa je unikátní přírodními krásami, kulturou, památkami i rozličnou gastronomií. Kdo by nechtěl alespoň jednou za život vystoupat na vrchol Eiffelovy věže, shlédnout Geirangerský fjord a mnohá další nejznámější norská jezera či se porozhlédnout kolem sebe z vrcholu nejvyšší evropské hory Mont Blanc. Každý má samozřejmě svůj sen.

S Firmou na zážitky okolo Evropy

Komfortní dovolená v zahraničí však rozhodně nemusí zruinovat Vaši peněženku. S výběrem lokality pro prodloužený víkend pro dva Vám může pomoci Firma na zážitky, která ve spolupráci se značkou Hotelcard vytvořila zážitkový balíček „Eurovíkend pro dva“. Tento unikátní balíček poskytuje možnost vybrat si z více než tisícovky hotelů v sedmnácti zemích Evropy. Letošní léto se tak pro Vás může stát obdobím, kdy si splníte Vaše dávné sny z cestování. Tipy na luxusní ubytování za příznivou cenu najdete zde www.firmanazazitky.cz/levne-eurovikendy/. Výhodou tohoto balíčku je možnost vybrat si, zda prožijete všechny tři noci v jednom hotelu nebo zda se rozhodnete spojit tento eurovíkend s dalším cestováním a přespíte tak ve třech různých hotelech. Tento balíček můžete darovat také jako dárek.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 06. 2018