Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte kvalitní španělské potraviny značky Bassta

Blíží se narozeniny Vaší maminky a Vy si marně lámete hlavu nad tím, jaký dárek ji k této příležitosti darovat? Projevte tentokrát fantazii a darujte Vaší matce balíček kvalitních španělských potravin značky Bassta.

Darujte jako dárek mamince k narozeninám balíček kvalitních španělských potravin

Jistě to dobře znáte z vlastní zkušenosti. Ať uvaříte Vašim dětem k obědu cokoliv, nikdy to nebude chutnat tak lahodně jako od Vaší maminky. Pravděpodobně jste se jako malá holka učila vařit od ní, přesto se Vám nikdy nepodaří pokrmy dochutit tak, jak byste si představovala. Také Vašem dětem se sbíhají jazýčky, sotva ucítí vůni kuchyně jejich babičky. Děti milují většinou od babiček nejrůznější omáčky, řízek s bramborovou kaší či buchty. Každá hospodyňka navíc ráda zkouší nové recepty. Pokud také Vaše maminka patří ke kuchařkám, kterým nezůstává cizí ani zahraniční kuchyně. Jistě ji takovýmto speciálně pro ni připraveným balíčkem potěšíte.

Španělskými potravinami otevřete cestu k vyzkoušení nových receptů ze zahraničí

Španělské potraviny prvotřídní kvality můžete koupit za rozumnou cenu v internetové prodejně společnosti BMC Brno. Seženete zde www.bassta.cz olivy, kvalitní olivové oleje, konzervovanou zeleninu i velkogramážní množství konzervovaného ovoce. Narozeninový pokrmový balíček můžete doplnit také mořskými specialitami. Jen stěží si lze představit dochucování jídel bez koření. V portfoliu e-shopu firmy BMC Brno najdete sladkou mletou papriku. Ze španělských potravin Vaše maminka hravě připraví lahodné pokrmy, které budou chutnat celé rodině. Zkusit může například studenou hustou španělskou polévku gaspacho, která se připravuje ze směsi rozmačkaných rajčat a paprik.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

28. 03. 2018