Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Darujte kurz vaření

Pánové, jistě velmi dobře znáte tuto situaci – vaše kamarádka, maminka či přítelkyně či jiná vám blízká ženská slaví narozeniny, a vy si lámete hlavu, co jí darovat. Je-li tato žena vášnivá kuchařka (anebo právě naopak vaření nemusí) máme pro vás jedinečný tip. Darujte jí jedinečný kurz vaření! Ne, momentálně nemáme na mysli kurz vaření pro začátečníky, který by tuto dámu akorát tak urazil. Řeč je o brněnském kurzu vaření ve stylu Španělska. Španělská kuchyně je v České republice ještě poněkud v pozadí, proto máte zaručeno, že ji tento kurz obohatí. Jídla na španělský způsob jsou jednoduchá, využívající čerstvé ingredience, skvěle vypadající, zdravá a povětšinou lehká – a přesto stále chutná! Vaření nemusí být útrapa, na kurzu vaření v Brně může kdokoliv zjistit, že je to vlastně úplně jednoduché a zábavné. A co víc, nakonec z takovéhoto dárku budete profitovat i vy – není možné, že by vás potom nadšeně na vlastnoručně připravené španělské menu nepozvala.

Španělské kurzy vaření Brno se konají pod taktovkou zdatného, zkušenostmi ošlehaného kuchaře a specialisty Roberta Janíčka. Proč se nepřiučit něco z této jižanské, středomořské kuchyně a k tomu ještě pod vedením tohoto milého kuchaře – umělce? Vždyť Španělsko je nám poměrně blízká země, mnoho Čechů i Slováků ji již v minulosti během dovolené dozajista navštívilo, anebo se třeba na takovou cestu na Pyrenejský poloostrov teprve chystá. Navíc, ani suroviny, které se k vaření používají, nejsou nám tolik neznámé. Samozřejmě, že se vyskytují typické španělské ingredience jako jamón (sušené vepřové maso), některé druhy paštik anebo koření. Avšak další stavební kameny jsou nám velmi dobře známé a u nás poměrně dobře dostupné – kvalitní olivový olej a olivy, rajčata, ryby a mořské plody.

Pokud byste však přece jen nemohli některé (ať už typické španělské nebo i v menších městech špatně sehnatelné) ingredience sehnat, poslouží vám velmi dobře internetový obchod http://www.spanelskakuchyne.cz/, kde máte možnost nakoupit všechno, co do španělských pokrmů potřebujete. A navíc i takové kvalitní španělské víno nebo vynikající španělské pochutiny a delikatesy, kterým dozajista potěšíte jak sebe, tak i návštěvu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 05. 2013