Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Daruj ženě pobyt v Moravském krasu

Rádi byste strávili Silvestra někde ve společnosti a rádi byste se podívali při této příležitosti do Moravského krasu? Pak Vás určitě potěší typ na ubytování v hotelu Probe. Ubytování Moravský kras nabízí velmi útulné ubytování v některém z osmdesáti pokojů, který disponuje vlastní koupelnou a WC. Ubytování v Moravském krasu je ideální možností pro strávení dovolené nebo prodlouženého víkendu, jak pro rodiny s dětmi, tak turisty, kteří by rádi strávili pár dní v překrásné dovolené v Moravském krasu. Na své si zde přijdou také senioři a mladí lidé.

Těšit se můžete zejména na velmi příznivé ceny a velkou spoustu typů na výlety. Ve volném čase po návratu z výletů nebo jako odpolední program si můžete zvolit hraní squashe nebo kuželek. Silvestr v Moravském krase se tak může stát skvělým zakončením letošního kalendářního roku. V případě příznivého zimního počasí, si můžete zalyžovat ve v lyžařském areálu Blansku – Hořice. Vydáte-li se do Blanska v kterémkoliv jiném ročním období, můžete se vydat na prohlídku zámku v Rájci nad Svitavou nebo pivovaru v nedaleké Černé hoře. Mnoho turistů se do Blanska vydává zejména za účelem návštěvy některé z jeskyní Moravského krasu.

Ať už se rozhodnete pro Kateřinskou jeskyni nebo jeskyni Balacarka vždy budete nadšeni z překrásné krápníkové výzdoby. Punkevní jeskyně láká turisty na návštěvu také díky možnosti projížďka na lodičkách během prohlídky. Více typů na výlety naleznete také na této webové adrese www.hotelprobe.cz

V hotelu Probe se nachází restaurace, kde si můžete pochutnat na české i zahraniční kuchyni. Nenechejte si ujít skvělou příležitost pro zimní dovolenou a vyjeďte do Moravského krasu strávit pár dnů v hezké moravské přírodě! Pobyt v Moravském krasu můžete darovat také Vaší partnerce jako vánoční dárek. 

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 11. 2015