Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Daruj ženě jako dárek ajůrvédskou masáž

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a nevíte, jaký dárek jí k této příležitosti věnovat? Dopřejte jí relaxaci během ajůrvédské masáže Praha.

Co přináší ajůrvédská masáž?

Ajurvédská masáž je považována za skvělý relaxační zážitek, který přináší lidskému tělu jedinečnou příležitost k odpočinku. Ajurvédská masáž tvoří součást tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu zvaného „pančkarma“. Masérky při své práci lidské tělo rytmicky masírují za pomoci velkého množství teplého herbálního oleje. Pomocí ajurvédské masáže jsou z těla odstraněny veškeré toxické látky a zároveň dochází k uvolnění bloků v celém těle. Cílem masáže je aktivace vnitřní životní energie. Tak lidské tělo získá tělesnou vitalitu, energii i sílu. Během pracovního týdne na sebe klademe nejrůznější nároky, vystavujeme se stresu a lidské tělo se tím stává vyčerpané. Následkem takto špatně zvolené životosprávy jsou časté bolesti hlavy, nespavost, neurotické projevy, únava či skleslost.

Pro koho je ajůrvédská masáž určena?

Kromě osob trpících depresemi a syndromem vyhoření je ajurvédská masáž doporučována lidem s revmatickými a artritickými problémy. Tato masáž celkově pomáhá také lidem s nejrůznějšími alergiemi. Pomáhá zvyšovat podíl železa v krvi i odstraňovat s tím spojenou anémii, posiluje imunitní systém a regeneruje tělo po jakékoliv fyzické práci. Centrum trvalého zdraví Cordeus doporučuje ajurvédskou masáž kombinovat se Zdravou výživou Praha. Ta je skvělou cestou, jak se opět cítit atraktivně, aniž by musel člověk držet drastické diety. Nutriční specialisté sestaví individuální jídelníček tak, aby každému jedinci vyhovoval na míru.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 01. 2019