Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Daruj ženě inspiraci na tip na ubytování během srazu maminek

Plánujete sraz maminek a stejně starých dětí, jako je to Vaše, a doposud jste nenašla ideální ubytování? Dostatek místa pro Vaše setkání poskytuje ubytování Macocha.

Kam na sraz maminek s dětmi? 

Ubytování Macocha se rozprostírá v malebném prostředí Moravského krasu a je tak skvělou výchozí lokalitou pro nejrůznější výlety. Hotel disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením a vlastní restaurací. Obvyklým problémem při plánování takové akce je nedostatek lůžek, avšak do tohoto ubytovacího zařízení se bez obav vejdete všichni. Ubytování Blansko poskytuje ubytování rodinám s dětmi, jednotlivcům, turistům, účastníkům nejrůznějších sportovních akcí i školám. Bližší informace o ubytování najdete zde www.hotelprobe.cz/dlouhodobe-ubytovani-blansko. Ubytování Blansko Vás potěší levnými cenami i komfortními ubytovacími službami. V bezprostřední blízkosti ubytování si můžete zajít s ostatními maminkami zahrát squash nebo kuželky. V parných letních dnech můžete zavítat také do aquaparku v Blansku.

Tip na výlet v okolí Blanska

Díky ubytování Blansko a okolí poznáte malebnou přírodu Moravského krasu a zároveň strávíte s ostatními maminkami pohodový prodloužený víkend. Vaše děti si pohrají se stejně starými vrstevníky a domů si odvezete všichni krásné vzpomínky. Okolí Blanska přímo vybízí k návštěvě některé z jeskyň Moravského krasu. Při návštěvě Punkevní jeskyně se dostanete až na dno propasti Macocha. Trochu dobrodružství výletu dodá plavba na člunech po podzemní říčce Punkvě. Podívanou na krápníkovou výzdobu slibují Kateřinská jeskyně i jeskyně Balcarka. Procházkou z Blanska dojdete ke zřícenině Nového Hradu.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

30. 05. 2018