Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Daruj ženě dovolenou v Moravském krase

Neradi necháváte plánování dovolené na poslední chvíli a rádi byste si již nyní rezervovali dovolenou na příští léto? Navštivte jeden z nejmalebnějších regionů Moravy a prožijte několik pohodových dnů daleko od každodenních starostí.

Kam na dovolenou příští rok v létě?

Ubytovat se můžete v levném ubytování v Blansku. Toto ubytování hotelového typu disponuje osmdesáti pokoji, přičemž každý z hotelů je vybaven vlastním sociálním zařízením. Hotel Probe nabízí nejen ubytování za výhodnou cenu, ale také velmi komfortní ubytování. Ubytování Blansko a okolí si zamilují, jak rodiny s dětmi, tak turisté, kteří se rozhodli navštívit vstupní bránu Moravského krasu. Při budování hotelu majitelé mysleli také na sportovní vyžití klientů a také díky tomu si lze v bezprostřední blízkosti hotelu zahrát squash nebo méně fyzicky náročné kuželky. V létě si zde najdou vyžití také milovníci cykloturistiky. Ke koupání je možné v letních měsících využít tamější přehradu nebo moderní aquapark v Blansku. Blansko je skutečně jako stvořené pro dovolenou plnou relaxace.

Kam na výlet v Blansku a okolí?

Blansko si zamilujete již při jeho první návštěvě. Blansko je krásné díky svému pozoruhodnému okolí s řadou přístupných jeskyní. Tento region si však zamilují také ti, kteří mají rádi industriální architekturu a technické památky. Jednu z tamějších kuriozit najdete hned na náměstí města Blanska. Jedná se o dřevěný kostelík, který byl do Blanska přestěhován z Podkarpatské Rusi. O kousek dál se nachází pozdně renesanční zámek s expozicí Muzea Blansko. Zde se můžete seznámit s dějinami železářství od dávného pravěku po současnost. Součástí rozsáhlé kolekce umělecké a užitkové litiny 19. a 20. století jsou i litinové sochy na Wanklově náměstí, v zámeckém parku a litinová kašna na nádvoří.  Kdo zavítá do Moravského krasu, rozhodně by si neměl nechat ujít příležitost navštívit Punkevní jeskyně či nedaleké město Boskovice či Alexandrova rozhledna v Babicích nad Svitavou.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

27. 10. 2020