Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Dámské boty nebo poukázka na jejich nákup

Nejedna žena touží mít speciální skříň na boty, která by přetékala různými modely dámské obuvi a hýřila barvami a rozličnými designy. Většinou je to však pouze sen a průměrná žena se spokojí s přibližně třiceti páry bot. Ale ani tento počet není malý. Existují samozřejmě i výjimky, které mají několik modelů bot pro každou roční sezónu či pro různé příležitosti, ale pro ty jsou boty především doplňkem jejich image nebo nástrojem k jejich práci.

Faktem však zůstává, že každá žena ráda střídá páry bot podle nálady, oblečení nebo aktivit, které podniká. Pokud jí tedy chcete udělat radost a darovat jí překvapení, botami se určitě zavděčíte. Vybírat můžete podobné modely, které ji uvidíte běžně nosit nebo zkusit odhadnout typ bot, které by se jí mohly líbit. Pokud byste se náhodou netrefili, boty je možné vyměnit, nemusíte tedy mít strach, že vaše snažení vyjde naprázdno. Dobrou volbou je dámská společenská obuv. Černé lodičky, boty na podpatku s páskami nebo řetízkem nebo kotníčkové boty na klínku určitě patří mezi favority dámských bot. Inspiraci hledejte například na internetových stránkách http://www.stroll-obuv.cz/damska-obuv/spolecenska/.

Alternativou nákupu obuvi je pořízení dárkového poukazu. Žena tento poukaz promění za zboží sama a oba budete spokojení. Vaši blízkou popřípadě můžete do obchodu doprovázet a boty jí pomoci vybrat.

V současné době se vyplatí hledat zboží v sekci dámská zimní obuv. Zimní boty totiž v současné chvíli mají akční ceny a jejich nákup je tedy velice výhodný. A vzhledem k tomu, že zima ještě nekončí, žena boty zajisté ještě dostatečně unosí. Inspiraci můžete sbírat na internetu nebo procházením kamenných obchodů, což je zdlouhavější a méně praktické.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Letních boty v akci: Ahoj, tento týden... 1 Karolína 16. 07. 2013
číst vše Nový příspěvek

29. 01. 2013