Dárky pro ženy - kosmetika, šperky, zážitky
 

Cvičení pro ženy

Sháníte kvalitní fitness v Plzni? Fitness, které vám splní všechny vaše přání? Fitness, které má nejmodernější zařízení a kvalitní personál? Fitness, které se nachází v příjemném a jedinečném prostředí? Zkuste fitness v Kalikovském mlýnu! Kalikovský mlýn je budova, která se datuje až do 15. století. Samozřejmě byla za ty roky často renovována. V 19. století vyhořela, ale následně byla obnovena. Tento historický skvost se v roce 2004 zcela přeměnil. Už se nejednalo o mlýn, ale o multifunkční areál, který nabízí nejrůznější vyžití, přes kvalitní fitness pro ženy s nejmodernějšími přístroji až po nejrůznější restaurace. Takže pokud sháníte kvalitní dámské fitness Plzeň, tak Kalikovský mlýn bude tou nejlepší volbou.

Fitness nabízí ženám nejrůznější možnosti jak redukovat váhu a tvarovat tělo. Můžete vyzkoušet novou metodu tzv. H.E.A.T. program, který je velmi efektivní a pomáhá rychle spalovat kalorie. Taktéž nabízíme nejmodernější vibrační stroje Power plate, které jsou velmi efektivní při tvarování postavy. Kromě toho si můžete vybrat i z tradičních kurzů aerobicu a podobných věcí. To ale není vše, co se týče sportovního vyžití. Kalikovský mlýn může nabídnout celé dvě patra budovy, které jsou určené pro sport. Například zde najdete dva klimatizované kurty na squash a další věci. Pokud raději dáváte přednost relaxaci před sportem, tak můžete vyzkoušet nejrůznější masáže nebo fyzioterapie. Fitness Plzeň? To je Kalikovský mlýn.

Nachází se zde i velmi pěkná restaurace Plzeň, kde můžete mimo jiné pořádat nejrůznější oslavy, svatby nebo rauty. Taktéž můžete navštívit naše Music café a zhlédnout jeden z různých koncertů českých i zahraničních hvězd, které se zde pořádají. Více informací jak o samotné budově, tak i o jejich službách se můžete dozvědět na oficiálních stránkách Kalikovského mlýnu www.kalikovskymlyn.cz.

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
H.E.A.T.: Zkusil jste někdo... 1 Hanka L. 28. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

27. 10. 2012